Voor Krak zijn wij op zoek naar een rustige woonomgeving waar weinig aanloop is. Bv senioren of mensen met grote kinderen of geen kinderen. Een afgesloten tuin is een pré.
Mensen die bekend zijn met de karaktereigenschappen van een herder en bereid zijn de eerste 3 maanden te investeren in Krak. Dwz: Krak is erg onzeker bij onbekenden.
Hij heeft de eerste periode rust nodig en ruimte om zelf uit zijn schulp te komen. Na 2 weken was hij helemaal vertrouwd met mij ( zijn verzorger), en nu na 3 maanden is hij helemaal vertrouwd met ons gezin. (Man en kinderen van 16 en 18.) Met onze gewoontes en ons dagritme.
Mail naar info@sphoek.com of bel naar +31 6 555 524 37 voor meer informatie.
Krak geeft goed zijn grenzen aan wanneer het hem te veel wordt.
Straf dit niet, maar steun hem door deze ruimte te geven.
Neem dan een stapje terug en u zult daarmee snel zijn vertrouwen winnen.
-Krak is een gecastreerde reu van 5 jaar.
-Krak is een baasgerichte hond en is het liefst “ enigst hond”
-Krak is een grote knuffelaar en bankhanger, liefst tegen zijn baas aan.
-Krak kan alleen thuis zijn, mits weer opbouwen in de nieuwe situatie
-Krak kan met katten.
-Krak slaapt los in de kamer (geen sloper)
-Krak gaat supergraag mee in de auto
-Krak is matig waaks
-Krak is zindelijk
-Krak houdt niet zo zeer van lange wandelingen, maar vindt het heerlijk om in de natuur te snuffelen.
(Liefst waar geen andere prikkels zijn)
-Krak zou je goed mee op “speuren” kunnen gaan. (Of speurspelletjes doen)
-Krak is gecastreerd, gechipt, ingeënt, en heeft een Europees paspoort.
-Krak is speels ( speelgoed)
-Krak is geen hond voor hondenuitlaatveldjes met veel honden
oorspronkelijke info uit het asiel: Krak is naar het asiel gebracht door mensen die zeiden dat ze hem op straat hadden gevonden zonder chip. Het is een grote lieve hond die erg last heeft van de stress in het asiel met zoveel honden en lawaai de hele tijd.
Houd u er rekening mee dat we een op vrijwilligers gebaseerde organisatie zijn en daarom kunnen we niet altijd binnen 24 uur reageren.
Maar we doen ons best om zo snel mogelijk contact met u op te nemen.
0 comments